Відгуки

Ваш ліцей є винятковим. Моя донька навчаеться в 8 класі. І це не просто навчання, а справжнє життя. Без надуманих заборон і жорстких рамок. Атмосфера, що спонукае до здорової конкуренції і самовираження. Дякую ледагогічному колективу.

04.05.2015 Ксения

That's cleared my thoughts. Thanks for all.

19.03.2015 Sara

Моя старша донька закінчила цей ліцей, а тепер я з нетерпінням чекаю, коли через трохи менше ніж за два роки зможу віддати до нього свою меншу доньку. Які ми раді, що Ви стали брати діток не з 7, а з 5 класу! Гордимось старшою - вона відомий фуд-арт фотограф Дарина Косар (Daryna Kossar), дякуємо колективу й чекаємо на нову зустріч.

19.12.2014 Косар Людмила Леонідівна

Сегодня было родительское собрание. Трое учителей, с котрыми общались родители говорили о любви к детям. СПАСИБО!!!

13.03.2014 Татьяна

Моїй дитині подобається і педколектив гарний ,всі вчителя навчають у довірі ,якщо ти хочеш навчатися навчайся , а не сиди грайся на телефоні .Всі діти у ліцею як дорослі .Що у ВУЗі за тобою хтось дивитися будеза тобою та за твоею дитиною?

24.01.2014 Леонід

Отримав освіту в цьому ліцеї. Чудовий заклад, подобалися всі вчитилі окрім фізика. Особливо хочеться відмітити Кисельову Вікторію Володимирівну, Кобилянського Максима Сергійовича, Рибальченка Олександра Миколайовича та нашу класну маму Тетяну Степанівну - всі вони не лише виняткові профессіонали, а й надзвичайно чуйні та дружелюбні до учнів викладачі! Вибачайте якщо когось забув включити до списку. Дуже подобалося тут навчатися!

24.01.2014 Випускник
Залишити відгук:
Назвіться: ** поля обов`язкові для заповнення
Телефон:
Відгук: *