Тривимірне моделювання та анімація

На даному курсі учні навчаються сучасним технологіям інженерного проектування у таких CAD-системах як SolidWorks, Fusion 360, створюють архітектурні проекти у середовищі ArchiCAD, реалізують творчі тривимірні проекти за допомогою 3D Max. Будь-яку 3д модель або комплексне рішення, створене у системах тривимірного моделювання учні зможуть надрукувати з викорисатнням сучасних технологій тривимірного друку.

Для реалістичного зображення створених проектів учні будуть навчатися розташовувати освітлення, добирати матеріали та текстури, створювати власні рішення, проводити рендерінг сцен.

І звичайно – анімація! Наші моделі будуть рухатися у просторі і взаємодіяти один з іншим. Моделювання руху рідин, вогню, застосування спецефектів – це перші кроки у світ професійної кінематографії та мультиплікації.