Тривимірне моделювання та анімація

Без дизайну в наші дні не обходиться жодна сфера діяльності. Промисловий дизайн, графічний дизайн, дизайн інтер’єрів, вебдизайн, game-дизайн, рекламний дизайн. Обравши курс «Тривимірне моделювання та анімація», учні отримають сучасні знання, які будуть стартовим майданчиком на шляху до їх подальшого дорослого успіху.

Кабінети для занять оснащені найсучаснішим комп'ютерним обладнанням, 3-d принтерами, тому процес навчання проходить легко  й комфортно.

Під час навчання учні:

вивчають основи комп'ютерної 3-d графіки та моделювання;

отримують навички використання тривимірного моделювання у вирішенні різноманітних прикладних задач;

вчаться створювати та налашто-вувати анімацію тривимірних об'єктів різного рівня складності;

опановують основні правила дизайну;

працюють з такими програмами, як Autodesk 3ds Max, Autodesk Fusion360, Substance Painter.

Вивчаючи курс, учні розглянуть способи моделювання: модифікатори, сплайнове та полігональне моделювання.

Навчаться моделювати за кресленням та ескізом, створювати складні матеріали та текстури, друкувати на 3D принтері.

Ознайомляться з поняттям розгортка моделі (підготовка моделі для нанесення текстури).

Опанують основи анімації та створення спецефектів тощо.