Проекти Архітектурне та ландшафтне проектування

В нашому ліцеї на уроках технологій у старших класах (10,11) діти мають змогу в повній мірі оволодіти архітектурним мистецтвом. Архітектура — це одночасно наука і мистецтво проектування будівель, а також власне система будівель та споруд, які формують просторове середовище для життя і діяльності людей відповідно до законів краси. На сучасному етапі розвитку людства архітектура становить одну з найважливіших частин засобів виробництва та матеріальних засобів існування людського суспільства. Її художні образи відіграють значну роль у духовному житті суспільства. Мета введення данного предмету- зацікавити дитину до навчання за допомогою міжпредметних зв'язків і допомогти учню вийти в доросле життя з чималим обсягом знань.

Пушкар Вікторія

Малєєв Кирил