Комп’ютерні мережі та кібербезпека

Інформаційні технології сьогодні впроваджені практично в усіх сферах економічної діяльності та все більше впливають на наше життя. Разом з тим вони приносять і нові загрози. Чим більше нових програм створюється і випускається, тим більше з'являється різних кіберзагроз та атак. За оцінками експертів, щорічний збиток від комп'ютерних злочинів становить близько 6 трильйонів доларів. Тому сьогодні знання цифрової безпеки важливі та  актуальні як ніколи.

В курсі «Комп'ютерні мережі та кібербезпека» учні вивчають функціональні можливості компонентів комп’ютерів та комп’ютерних мереж, а також сучасні методики їх технічного обслуговування та усунення проблем безпеки.

Завдяки вправам і лабораторним роботам здобувачі освіти зможуть навчитися збирати й налагоджувати комп’ютер, встановлювати операційні системи та програми, а також усувати апаратні та програмні неполадки.

Крім того, в навчальний курс включено розділи про конструювання та захист мереж і навички комунікації.

Під час навчання учні:

дізнаються, що таке кібербезпека і її потенційний вплив на оточення та людей;

ознайомляться з найбільш поширеними загрозами, атаками і вразливостями;

отримають уявлення про те, як компанії захищають свої операції від атак;

дізнаються про останні тенденції в сфері зайнятості та про те, чому потреба в фахівцях з кібербезпеки постійно зростає.

Програма спеціалізації передбачає вивчення таких тем:

Апаратна та програмна архітектура персональних комп’ютерів та комп'ютерних мереж.

Операційні системи – Windows, Linux.

Безпека операційних систем.

Мережні протоколи та сервіси.

Мережна інфраструктура.

Комутація та маршрутизація в комп’ютерних мережах.

Мережні атаки.

Захист комп’ютерних мереж.

Криптографія.

Безпека для Інтернету речей.

Безпека в мобільних мережах.

Великі дані та аналітика.

Під час навчання учні використовують матеріали курсів мережних академій Cisco Systems, що дозволяють отримувати знання на реальному лабораторному обладнанні, яким оснащено НВК №141 «ОРТ» м. Києва або в спеціальних програмах-емуляторах.

Особливо важливо є те, що курс пов'язаний з промисловою сертифікацією, в тому числі, з професіями, що найбільш затребувані в світі.

Оберіть курс вже сьогодні!!!

При успішному закінчені курсу слухачі отримують міжнародні сертифікати та похвальні листи Академії Cisco.

Після вивчення курсу учні за бажання можуть отримати промисловий сертифікат міжнародного зразка. Наприклад, сертифікат CompTIA A+ Комп’ютерного департаменту Асоціації телекомунікаційної промисловості (Computing Technology Industry Association – CompTIA) та сертифікат Адміністратор EUCIP ІКТ (European Certification of Informatics Professional) Ради Європейських професійних спільнот з інформатики (Council of European Professional Informatics Societies).

Дані сертифікати є підтвердженням професійної підготовки спеціалістів для міжнародної спільноти роботодавців у галузі ІКТ.

Наші партнери: