Інформаційні технології в економіці та бізнесі

Даний курс є інтеграційним і охоплює предмети: інформаційні технології, і снови підприємницької діяльності, а також основи економіки.

Сучасні дослідження показали, що лише 6% всього населення світу має природні здібності до ведення бізнесу, а всі інші здобувають необхідні знання та вміння в процесі навчання.

Даний курс дає можливість учням не тільки орієнтуватися у світі бізнесу, але й оволодіти всіма необхідними навичками ХХІ сторіччя.

Збалансоване поєднання теоретичних і практичних занять забезпечує розвиток в учнів критичного мислення, вміння співпрацювати (працювати як в парі, так і в групі), приймати рішення і систематизувати отримані знання, а також самостійно їх здобувати.

Все це неможливо без володіння сучасними комп’ютерними технологіями.

У курс включені методики і розробки як вітчизняних (українських) фахівців, так і міжнародних курсів.

Серед учасників проводяться змагання методом хакатону, що сприяє появі нових бізнес-ідей та закріпленню отриманих навичок.

Учні опановують такі теми:

Кар’єрні навички ХХІ століття,

Фінансова грамотність,

Підприємництво власна справа,

Соціальне підприємництво та інші.

Протягом навчання учні зможуть опанувати різноманітні сучасні технології та онлайн сервіси:

Google документи

Google site

Blogger

Canva

Prezi

Сервіси інтелект-карт

Сервіси обробки відео та аудіо

Сервіси верстки та дизайну

OneNote   тощо

Ці та інші технології допоможуть в майбутньому вирішити певні економічні проблеми і полегшать ведення власного бізнесу:

створити власне резюме та портфоліо;

розробити та отримати навички захисту презентації бізнесу як перед споживачем, так і перед інвестором;

розробити, розрахувати та оформити бізнес-план;

спланувати рекламну кампанію та розробити різноманітні рекламні продукти;

дослідити бізнес-проєкти, які існують у Києві, а також розробити та оформити власний бізнес-проєкт тощо.