Дошка оголошень

Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу на те, що в зв’язку з набуттям чинності 28.09.2017 року Закону України «Про освіту» в організації прийому до перших класів сталися зміни.

Відповідно до вимог Закону України «Про освіту», пункту 1 статті 14 Закону України «Про загальну середню освіту», потужності навчального закладу та прогнозованої мережі класів на 2018-2019 навчальний рік НВК    № 141 «ОРТ» м. Києва планує набрати два перші класи по 30 учнів у кожному.

Прийом до перших класів здійснюється на безконкурсній основі.

Відповідно до вимог ст. ст. 6, 18 Закону України «Про загальну середню освіту» за НВК має бути закріплено територію обслуговування (відповідне Розпорядження Дніпровської районної державної адміністрації очікується 23 березня 2018 року). Діти, що мешкають на цій території будуть зараховані до навчального закладу першочергово.

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до розпорядження Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації від 21.06.2017р. № 344 «Про організацію обліку дітей і підлітків шкільного віку Дніпровського району м. Києва» НВК №141 «ОРТ» м. Києва на даний час території обслуговування (мікрорайону) не має.

Зарахування дітей, що перебували в підрозділі «дошкільний навчальний заклад», досягли  6-7-річного віку та батьки яких виявили відповідне бажання, до першого класу підрозділу «школа І ступеня» НВК № 141 «ОРТ» м. Києва передбачається після зарахування дітей, що мешкають на території обслуговування, закріпленою за навчальним закладом.

Початок прийому заяв для вступу до перших класів заплановано на 23 квітня 2018 року відповідно до наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 19.01.2018 «Про організаційні заходи щодо прийому дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2018 році».

Про будь-які зміни, що можуть відбутися в організації прийому до 1-х класів НВК № 141 «ОРТ» м. Києва, та більш детальну інформацію буде повідомлено додатково.

адміністрація

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту "Про організаційні заходи щодо прийому дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2018 році" ознайомитись