Чепрак Тетяна

Дівчата, всього лише 7 літер, а скільки в цих літерах чарівності й рішучості, тендітності й сили духу, ніжності й відважності!

Дівчата! Вони можуть усе! Вони йдуть до своєї мети, не зважаючи на будь-які перешкоди. Досягають своїх мрій, залишаються ніжними й навколо них все розквітає!
І таких прикладів безліч. Історій успіху, здійсненних мрій, зруйнованих стереотипів. Пропонуємо вам ознайомитись з одною із них — це історія успішного бізнесу нашої випускниці — Тетяни Черпак!

Свій бізнес у 16 років - Done!
Звучить нереально, правда? Але повірте, мені було надзвичайно цікаво, тому я не сумнівалась жодної миті.
Всім привіт! Мене звати Тетяна Черпак. Я – випускниця НВК №141 «ОРТ» м.Києва. Наразі я є співвласницею і тренеркою київського клубу карате «Кайман». Хочу розповісти вам свою історію успіху. Цікаво? Поїхали!
Перш за все, хочеться подякувати людям, що підтримували мене протягом всього життєвого шляху. Батьки, рідні, друзі, наставники, вчителі – всі ці люди зробили свій внесок у становленні мене як особистості. Школа – невіддільний етап у моєму житті. НВК №141 «ОРТ» м.Києва розширило мій кругозір, дало багато можливостей і вселило віру, що МОЖЛИВО ВСЕ!

Що ж, мій шлях в карате розпочався рівно 10 років тому. Як тільки я зайшла до залу, відразу зрозуміла, що це моє. Щоразу я приходила зі школи, вчила уроки й бігла на заняття. За 10 років майже нічого не змінилося, окрім моєї ролі у цій історії. Вже десь у 9 класі почала розмірковувати над темою тренерства. До того ж мій тренер деколи просив мене допомогти проводити заняття. І це неабияк мене запалило!
Пройшло ще 2 роки. За цей час багато що змінилося. Тренер переїхав жити до іншої країни, залишивши клуб на інших людей. Його відсутність штовхала до нових кроків. Але куди? Євгеній Валерійович багато зі мною розмовляв, і ми дійшли висновку – час починати власний бізнес!

Ідею створення клубу я з моїм напарником Миколою обмірковували все літо. Безперечно, бізнес – план писала я. В цьому неабияк допомогли уроки економіки в школі. Ведення сторінок в соціальних мережах я також взяла під свій контроль. Тисячі ідей у голові, проблеми, що виникали в процесі, реалізація надуманого – всі ці етапи ми пройшли достойно, і вже в вересні 2018 року відбулося перше тренування СК «Кайман». Спочатку нас було 5, та з місяцями наша родина росла і зараз ми тренуємо 12 кайманят.
«Нас мало, но мы в тельняшках!» говорять батьки нашого клубу після змагань. Адже так і є : наші бійці показують гарні результати. За наші поєдинки ми не раз були відзначені організаторами турнірів. Наразі СК «Кайман» має 6 призерів чемпіонату Київської області, 2 чемпіони Києва, 4 чемпіони України і це ще далеко не всі наші заслуги. Ми пишаємося нашими учнями і безмежно вдячні, що вони довірилися саме нам.
Минулого літа наш клуб організував тренувально – оздоровчий табір в Карпатах. Ще одна мрія збулася! Чисте повітря, неповторні краєвиди, весела компанія, смачна їжа – що може бути краще? Також ми запустили власний сайт, що я розробила на уроках веб-дизайну. Безмежно дякую Тетяні Вікторівні, вчителю веб-дизайну за допомогу, за цю можливість та підтримку.
Що ж, це була моя історія успіху. Вірте в себе, у свої сили, і тоді будь-яка мрія стане реальністю!