Центр підготовки інструкторів

На базі локальної академії CISCO, що знаходиться в Технологічному ліцеї "ОРТ" м. Києва, працює Центр підготовки інструкторів мережевої академії. Зауважимо, що це перший випадок надання подібного статусу академіям, що знаходяться у загальноосвітніх навчальних закладах.

Приємно, що слухачами першої групи Центру стали інструктори - вчителі інформатики зі шкіл Дніпровського району м. Києва, що пройшли навчання за курсом «Апаратне та програмне забезпечення». Даний курс надає базові знання в галузі обладнання та програмного забезпечення комп’ютерів, а також більш складні принципи, такі як безпека та організація комп’ютерних мереж. Знання, набуті при вивченні курсу, закладають основу для майбутніх спеціалістів з інформаційних та комунікаційних технологій початкового рівня. Програма даного курсу має відповідний гриф Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Після закінчення даного курсу інструктори можуть на базі своїх навчальних закладів створити мережеві академії CISCO та проводити навчання учнів старших класів за даним курсом, що надасть їм змогу у подальшому скласти іспити на отримання професійних сертифікатів, визнаних у всіх країнах світу. Таким чином, програма підвищує конкурентоспроможність випускників на сучасному ринку праці та надає різноманітні можливості для працевлаштування.