Бублій Ксенія

Ми продовжуємо цикл розповідей про обдарованих учнів НВК №141 "ОРТ" м. Києва.

Привіт, мене звати Бублій Ксенія , я учениця 11-В класу НВК №141 «ОРТ» м.Києва. Цього літа мені випала можливість полетіти до столиці Болгарії та навчатися в World ORT Digital Skills Academy.

Ця академія створена для того,аби підлітки з різних країн мали можливість отримати знання про мультимедійну галузь. Під час навчання у DSA я отримала досвід роботи з професійним світлом, разом з іншими вивчала правила предметної зйомки, портретів, пейзажів,нічної зйомки і ще багато чого цікавого в цій сфері.

Також ми мали можливість попрацювати на різних посадах: фотограф, відеооператор, режисер, модель, телеведучий, сценарист та інші.

Два тижні в Болгарії були особливими та незабутніми.  Адже крім нових та важливих для нас знань щодо фото та відео,ми проявляли лідерські якості, командну роботу та креативність. Ми з учнями з різних країн швидко знайшли спільну мову та працювали однією міцною командою,незважаючи на мовний бар'єр. Вже в кінці цієї подорожі ми були однією великою сім'єю ORT,що не хотіла розлучатися. Адже кожен з нас,враховуючи вчителів,асистентів та мадрихів, вклав частинку себе в цю подорож. Також паралельно з навчанням ми мали культурну програму. Наприклад ,ми відвідали болгарську гордість "Nu Boyana Film Studios" це головна кіностудія в Болгарії.

Я вдячна кожному за такий неймовірний і дуже важливий для мене досвід. Я дуже хотіла стати частиною DSA,оскільки фотографувати і знімати відео не просто моє хобі,а я хочу пов'язати з цим своє життя. І саме завдяки DSA я зробила перші кроки до мрії.