Зустріч з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом

11 жовтня 2018 р.

Зустріч Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Міністра освіти і науки України з молоддю що займається робототехнікою. Сьогодні в приміщенні інноваційного парку Unit city відбулося неформальне спілкування учнів, що займаються робототехнікою з Прем’єр-міністром України В. Гройсманом і Міністром освіти і науки Л. Гриневич. Приємно, що більшість запрошених дітей були учнями нашого НВК № 141 «ОРТ», які змогли презентувати Прем’єр-міністру свої розробки та відповісти на його запитання. Яскравим і конструктивним був і зворотній процес, коли учні отримали можливість ставити свої запитання урядовцям. Вичерпні й щирі відповіді з боку Прем’єр-міністра України В. Гройсмана та Міністра освіти і науки Л. Гриневич не залишили жодного байдужого з присутніх на зустрічі. Ну й, звичайно, цікавим і незабутнім для наших талановитих майбутніх інженерів та програмістів було спілкування з Девідом Ченом, Марком Гінзбургом та спеціальним гостем -роботом Софією.
більше фото