Зустріч шкільного офіцера поліції з 11 класами

Зустріч шкільного офіцера поліції з  11 класами
6 листопада 2019 р.
05.11.2019 року в НВК № 141 «ОРТ» у рамках плану заходів щодо запобігання та протидії булінгу на 2019 - 2020 навчальний рік відбулася зустріч шкільного офіцера поліції з 11-ми класами, під час якої учні дізналися про адміністративну та кримінальну відповідальність за злочини, про відповідальність за відсутність на заняттях у школі, про види булінгу та багато іншого. Учні жваво запитували про свої права у поліцейського та на конкретних прикладах розбирали ситуації, які можуть навчити, як уникнути неприємностей із законом у майбутньому. Адміністрація та учні НВК № 141 «ОРТ» м. Києва висловлюють подяку Багаліці С.С. за якісну інформаційно-профілактичну роботу та відкритість у спілкуванні. Будемо раді продовжувати співпрацю!
більше фото