Всеукраїнський вчительський хакатон «Будуємо нову школу» завершив свою роботу

Всеукраїнський  вчительський хакатон «Будуємо нову школу» завершив свою роботу
27 грудня 2017 р.

Всеукраїнський  вчительський хакатон «Будуємо нову школу» завершив свою роботу

26-27 грудня 2017року на базі НВК №141 "ОРТ" м. Києва відбувся освітній хакатон з Інтернету речей за методикою Cisco. Змагалися 7 команд вчителів (по 7 - у кожній команді) із різніх навчальних закладів.

Протягом двох днів команди знаходили рішення для нової української школи, будували прототип інтернет-пристрою, який має допомогти у вирішенні проблеми, розраховували бізнес складову та презентували членам журі свою роботу. Тему - «Будуємо нову школу» - було оголошено на відкритті хакатону. Два дні напруги, дебатів, роздумів та спільної роботи... Для побудови прототипу команди отрималикомплекти обладнання – Raspberry Pi3, Arduino UNO, різноманітні датчики, матеріали, інструменти. Під час змагань працювали ментори, завданням яких було надання консультацій командам.

Вітаємо переможців першого Всеукраїнського  вчительського хакатону «Будуємо нову школу»:

І місце -  команда вчителів НВК №141 «ОРТ» м. Києва

ІІ місце – команда вчителів НВК №167 м. Києва

ІІІ місце – команда вчителів Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» м. Києва

Але на хакатоні переможці всі, адже це унікальне  явище, яке відкриває потенційні можливості кожного. Учасники команд стали справжніми винахідниками, економістами, менеджерами та представниками піар відділів своїх компаній. Шлях від ідеї до її втілення в прототипі – 2 дні, за які команди змогли продемонструвати свої найкращі якості.

Слово «хакатон» з'явилось у 1999 році від поєднання слів: «хак»(«зламати») і «марафон», що буквально можна перекласти як «забіг хакерів».

Хакатон – тріумф командної гри, тому ми дякуємо усім командам: НВК №167 м. Києва, НВК №141 «ОРТ» м. Києва, Володарській спеціалізованій школі-інтернату ІІ-ІІІ ступенів – центру реабілітації, Прилуцькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій, спеціалізованій школі №214 м. Києва, Київському Палацу дітей та юнацтва, Політехнічному ліцею НТУУ «КПІ» м. Києва, СЗШ №3 м. Києва, школі програмування Ш++ м. Кропивницького. Всеукраїнський вчительський хакатон «Будуємо нову школу» відбувся за підтримки «Благодійної установи «Благодійна організація «Освітні ресурси та технологічний тренінг» та ініціативи ІТ-школяр. До нових зустрічей! До нових перемог!

більше фото