Олексій Андрійович Пантелєєв

13 березня 2018 р.

Ми продовжуємо цикл розповідей про талановитих учнів та випускників НВК №141 «ОРТ» м. Києва. Олексій Андрійович Пантелєєв, випускник  Технологічного ліцею «ОРТ» м. Києва, нині працює психологом у НВК №141 «ОРТ» м.Києва.

З 9 по 11 клас (2010-2013 роки.) хлопець навчався у Технологічному  ліцеї «ОРТ».

"Мені подобалось здобувати нові знання, подобалось ставлення вчителів до своїх учнів, які завжди радо допомагали, могли дату слушну пораду, так й взагалі, атмосфера в школі була дуже привітною",- розповідає Олексій.

Ще у старших класах хлопець відповідав за культурно-масову частину шкільного життя, що надало йому новий погляд на буденні речі.

Відвідував різні секції та гуртки: плавання, дзюдо, проте найбільше до душі припали саме танці. Змалку підліток мав здібності до психології, тому після успішної здачі екзаменів, вступив на кафедру авіаційної психології Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ.

"Напевно, саме завдяки викладачам із університету, я зрозумів, який саме шлях на мене  чекає. Вони надали можливість усвідомити всю суть професії з середини."

На 3 курсі Олексій проходив практику в Центрі раннього розвитку, надавав нейропсихологічну допомогу дітям із особливими потребами, проводив консультації для батьків.

Окрім буденного студентського життя, Олексій був хореографом Гуманітарного інституту та НАУ організатором підготовки до конкурсів: займався костюмами, фотосесіями, надавав моральну підтримку конкурсантам.

Як було зазначено раніше, протягом десяти років хлопець займався танцями. В університеті очолив збірну з аеробіки, у 2017 році отримав звання «Майстер спорту України зі спортивної аеробіки».

Незважаючи на постійну зайнятість, нині юнак успішно вчиться на 5 курсі Національного авіаційного університету, при цьому суміщаючи навчання з роботою психолога у нашому навчальному закладі, де проводить як групові, так й індивідуальні консультації для старшокласників, займається розвитком логіки та мислення підростаючого покоління.

"У мої обов'язки входить допомога дітям на уроках, констатування причин конфлікту, пошуки шляхів для рішення певних проблем,- розповідає Олексій Андрійович,- а також, продевення діагностики за різними параметрами та її обрахунок".

У майбутньому, після закінчення 5 курсу, Олексій планує вивчитись на психотерапевта й відкрити свій власний психологічний кабінет.

Бажаємо успіху!

Автор репортажу: Вишнякова Софія (10-А)

Редактор: Черпак Тетяна(10-А)