«Нове шкільне харчування»

6 грудня 2017 р.
5 грудня відбулася офіційна презентація проекту "Нове шкільне харчування" та його партнерів для учнів, батьків і вчителів НВК №141 «ОРТ» м. Києва. Спікерами виступили: Євген Клопотенко, кулінарний експерт, автор Проекту; Злата Костюк, асистент керуючого магазину «Ашан Радужний»; Ірина Сергіівна Моргунова, заступник директора ТОВ "ПОНТЕМ.УА"; Ann Sushko, координатор громадського руху School Angels; Юрій Кіньков, директор НВК 141 «ОРТ» міста Києва.
Почесними гостями заходу стали Наталія Іваніна, начальник управління освіти Дніпрвської районної в м. Києві державної адміністрації, та Наталія Слюсарчук, головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти управління освіти Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації.
Батьківську громадськість на презентації очолив співголова батьківського комітету НВК Віктор Делієргієв.
Найближчими днями у школах-партнерах розпочнеться тестова дегустація страв, які увійдуть у новий збірник рецептів. Смачні зміни вже починаються!
більше фото