Краш-тест ідей

8 лютого 2018 р.
5 лютого в НВК №141 «ОРТ» м. Києва було презентовано проект «Школа стартапів», мета якого навчити дітей з ідеї створити справжній продукт. Закінчивши теоретичний блок, де учні познайомилися з базовими поняттями економічної теорії, розробки та впровадження стратегії розвитку продукту, вони перейшли до практики, а саме, до генерації та презентації ідей. Учням була запропонована проблематика IOT (інтернет речей) та Smart House (розумний будинок). Активна індивідуальна та командна робота, включаючи брейнштормінг, дослідження, обговорення допомогли сформулювати список ідей. Найкращі піддалися «Краш тесту» експертами з суміжних до вибраної теми галузей. Дякуючи експертам, учні мали змогу почути професійну оцінку концепцій та визначитись зі своїми подальшими діями. Наступним етапом стане презентація бізнес моделі та створення прототипів ідей-переможців, яка планується у березні (слідкуйте за нашими новинами). Дякуємо потужній команді експертів, що знайшли час поспілкуватись з молодими винахідниками! Приємно, що серед цих успішних бізнесменів було два випускники нашої школи Високогляд Євген (випуск 2008 року) та Селецький Михайло (випуск 2004 року). Олексій Струцинський, Інна Перепелиця, Дмитро Швець, Олексій Руденко, Дмитро Андрієнко, Віктор Виноградов, Високогляд Євген, Селецький Михайло та Unit Factory team – ми з ВАМИ найкраща команда! Винахідники - учні 10-б класу: Андрієнко Катерина, Артеменко Володимир, Лисенко Павло, Слімборський Микита та Ярмак Дмитро. Ментори: Мельничук Тетяна та Євгенія Щербина.
відео