До уваги учні 10 та 11 класів!

7 січня 2019 р.

На базі НВК 141 "ОРТ" м. Києва за підтримки компанії Прогрестех-Україна запроваджується перший СОЦІАЛЬНИЙ варіант співпраці школи та сучасного підприємства, лідера галузі.
Висококваліфіковані працівники галузі протягом 16 тижнів готові навчати зацікавлених учнів без спеціальної підготовки для отримання реального результату.
Конструювання, візуалізація, друк 3д моделей - все це буде можливим для учнів-слухачів курсу. Форма подачі матеріалу у вигляді кейсів, основи командної роботи, атмосфера зацікавленості та відчуття себе винахідником - це те, що буде на кожному занятті.

Вимоги:
1) вміння читати/писати/рахувати (наявність додаткових навичок не є обов’язковими):
2) бажання бачити свій результат:
3) креативність і мрійливість.

Результат:
1) навички роботи в команді на результат:
2) побудова власних 3д моделей у системах тривимірного проектування та їх друк на 3д принтерах.

Контакти для детальної інформації: 044 2957950, 0685028487
Місце проведення: НВК №141 "ОРТ" м. Києва, бул. І. Шамо 5, 3 поверх