9 лютого 2021 року День безпечного Інтернету

12 лютого 2021 р.
9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.
Метою заходу є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді. Адже за даними UNICEF (United Nations Children's Fund), кожен третій користувач всесвітньої мережі – молодше 18 років.
Учні 8 - 9 класів НВК №141 «ОРТ» м.Києва долучилися до Всеукраїнського онлайн-уроку з нагоди Дня безпечного Інтернету 2021 “Онлайн-синергія для найкращого інтернету”, який відбувся 10 лютого 2021 року в межах співпраці Міністерства освіти і науки України та Google Україна, за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. Організаторами Всеукраїнського онлайн уроку виступили Академія цифрового розвитку та громадська організація “Центр демократичних реформ і медіа”.
Під час заходу учні спільно виконували вправи у віртуальних кімнатах, розглянули ключові принципи мережевого етикету й безпечної поведінки, отримали рекомендації щодо обережності й відповідальності під час роботи в інтернеті, правила формування надійних паролів та цінні поради куди можна звернутися, якщо виникають проблеми.
Учасникам необхідно було підключитись до Google Classroom, попрацювати з дошкою Jamboard та Google формою. Все можна було виконувати за допомогою комп’ютерів або власних мобільних телефонів.
За підсумками онлайн-синергії кожен учасник отримав цифровий бейдж.