Новини

Сторінки:
happy hanukkah
happy hanukkah
12 грудня 2017 р.
Детальніше
ЛІНІЯ ЗІТКНЕННЯ
ЛІНІЯ ЗІТКНЕННЯ 8 грудня 2017 року на концерті до дня Збройних сил України було презентовано першу частиину документального фільму "ЛІНІЯ ЗІТКНЕННЯ ". Режисер фільму Журавська Ірина, учениця 
11-Б класу НВК №141 "ОРТ" м.Києва.
Чекаємо на продовження!
12 грудня 2017 р.
Детальніше
Благодійна акція «Коробочка добра»
Благодійна акція «Коробочка добра»

У цьому році ми традиційно готуємо подарунки до свята Св. Миколая дітям з дитячого будинку у с. Вовчків, Переяслав-Хмельницький район, Київська область,  де проживає 10 дітей   3- 14  років.


11 грудня 2017 р.
Детальніше
Концерт до дня Збройних сил України
Концерт до дня Збройних сил України Концерт до дня Збройних сил України
11 грудня 2017 р.
Детальніше
Хакатон для вчителів
Хакатон для вчителів

Інтернет речей (Іnternet of Things – IoT) перетворює звичні для нас речі у нові пристрої, створюючи як розумні годинники, так і розумні міста. Інтернет речей  - це майбутнє, яке вже поряд з нами. Кожен може придбати ці гаджети, хоча вони зовсім недешево коштують. Але є особлива категорія людей, що здатні самі створити майбутні електронні пристрої, які вирішуватимуть проблеми кожної людини. Саме з такою метою команди, що беруть участь в хакатоні збираються разом, щоб дізнатись тему, зрозуміти проблему та знайти оригінальне рішення. Особливо приємно, коли  це – команди вчителів!


8 грудня 2017 р.
Детальніше
Благодійний концерт
Благодійний концерт 06 грудня 2017 року відбувся благодійний концерт за участю вихованців вокально-театральної студії "Нота" та хору "Акорди неба" НВК № 141 "ОРТ" м.Києва. Дякуємо всім, хто долучився. Ми зібрали 2700 грн. Ще багато не вистачає до потрібної на операцію суми, проте спільними зусиллями ми наблизимо Віталіка Круглика до необхідного термінового лікування.
7 грудня 2017 р.
Детальніше
«Нове шкільне харчування»
«Нове шкільне харчування» 5 грудня відбулася офіційна презентація проекту "Нове шкільне харчування" та його партнерів для учнів, батьків і вчителів НВК №141 «ОРТ» м. Києва.
6 грудня 2017 р.
Детальніше
First Lego League: товариська зустріч команд
First Lego League: товариська зустріч команд 2 грудня 2017 в актовій залі НВК №141 "ОРТ" м. Києва пройшла товариська зустріч команд First Lego League.
Команди "Web ocean", "Топ4ик", "КІГ", "Common Sence", "Загін хакерів", "Error" та "ScriptArt" представили свої проекти на тему "Вода і людина" та провели "Гру роботів". 
5 грудня 2017 р.
Детальніше
До нас завітали колеги з м.Шепетівка Хмельницької області
До нас завітали колеги з м.Шепетівка Хмельницької області Якою має бути Нова українська школа? Як розвивати STEM-освіту, за якими напрямами? На це питання сьогодні відповідали представники освітніх установ Шепетівського району Хмельницької області під час практичного семінару у рамках міжрегіональної творчої зустрічі освітян в НВК № 141 ОРТ м. Києва. 
5 грудня 2017 р.
Детальніше
Акція
Акція "Ми проти СНІДУ" Акція "Ми проти СНІДУ"
5 грудня 2017 р.
Детальніше
Сторінки: