Новини

Сторінки:
День капелюшків 2021
День капелюшків 2021 На честь Пуріму у цьому році проводиться дуже багато цікавих заходів для учнів. У тому числі - тематичні дні. У вівторок багато учнів прийшли до школи у власноруч зроблених чи яскраво розфарбованих захисних масках. У середу - день "Піжамної вечірки". Учні прийшли до школи у піжамах чи у халатах, тобто - у домашньому одязі, згідно з традицією святкування Пуріма, коли все повинно бути навпаки, незвичайно, дивовижно, не так, як завжди. У четвер - день боді-арту, і безліч яскравих та неповторних малюнків прикрасили обличчя та руки дітей! І, нарешті, у п'ятницю - саме під час святкування Пуріму - традиційний день Капелюшків. Фантазія та творчі здібності учнів у цей день проявилися дуже яскраво. Скільки цікавих ідей знайшли втілення у, здавалося б, звичайному капелюшку! Отже, свято Пурім у цьому році ми відсвяткували, як завжди, весело та креативно!

1 березня 2021 р.
Детальніше
Пурім 2021
Пурім 2021
Ура! Свято Пурім! І ми вже почали його святкувати. Сьогодні 9, 10 та 11 класи взяли участь у святковому квесті. Було складно, весело та смачно))
Бажаємо всім веселого Пуріму!
Переможці квесту: 1 місце - 11в, 2 місце - 11а, 3 місце - 9в

23 лютого 2021 р.
Детальніше
9 лютого 2021 року День безпечного Інтернету
9 лютого 2021 року День безпечного Інтернету
9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.
12 лютого 2021 р.
Детальніше
освітній процес 10-12 січня   не зупиняється
освітній процес 10-12 січня не зупиняється
ШАНОВНІ БАТЬКИ!
Звертаємо вашу увагу, що незважаючи на складні погодні умови, освітній процес у НВК № 141 «ОРТ» м. Києва не зупиняється.
Педагогічним колективом було прийнято рішення продовжити освітній процес для учнів початкової школи в очному форматі. Але в разі погіршення погодних умов пропонуємо, за можливості, залишати дітей вдома.
Для учнів середньої та старшої школи освітній процес організовано в дистанційному форматі. Класними керівниками створена таблиця з посиланнями на онлайн уроки з 10.02.21р. по 12.02.21р. та надіслана учням.
Бережімо один одного та будьмо здорові!
9 лютого 2021 р.
Детальніше
Шановні батьки, просимо бути уважними 5 лютого!
Шановні батьки, просимо бути уважними 5 лютого!
Шановні батьки, просимо бути уважними!
5-го лютого очікується погіршення погодних умов: зниження температури повітря, ожеледиця, сильні пориви вітру. Школи Києва працюватимуть. Проте пропонуємо вам, якщо є така можливість, залишити дітей вдома. Педагогічні колективи зорієнтовані організувати освітній процес у змішаному форматі.
Зменшення навантаження, зокрема, на автомобільний трафік дозволить комунальним службам максимально ефективно боротися з наслідками негоди. Дякуємо вам за розуміння!
4 лютого 2021 р.
Детальніше
Діти та закон
Діти та закон Онлайн зустріч 5х класів з інспектором Управління патрульної поліції у місті Києві, старшим лейтенантом поліції Багаліка Сергієм Сергійовичем на тему "Діти та закон". Щиро дякуємо за змістовну та цікаву зустріч.

2 лютого 2021 р.
Детальніше
70-річчя з дня народження космонавта - Леоніда Каденюка
70-річчя з дня народження космонавта - Леоніда Каденюка Заходи в початковій школі до 70-річчя з дня народження Героя України, космонавта - Леоніда Каденюка.

29 січня 2021 р.
Детальніше
Сторінки: