Я хочу поставити питання
+38 (044) 295-79-50 02154, м. Київ, бул. Шамо 5

Золоті чемпіони Європи

31 травня 2021 р.
Мало хто знає, але два наших учні мають чемпіонські звання у великому спорті. За збігом, вони навчалися в 11-А класі, де класним керівником є вчителька фізкультури Акулова Олена Павлівна 🙂 Ми розпитали майбутніх випускників, як їм це вдалося та чи можливо поєднувати спорт і навчання.
Знайомтесь:
Євгеній Паламарчук, плавання, закінчив школу зі срібною медаллю.
Угорщина, Кубок Європи, золота медаль за плавання 800 метрів, Італія, Кубок Європи, золота медаль за естафету 4/100, Польща, Фінал Кубку Європи, золота медаль за естафету 4/100.

Мене звати Женя, я випускник 11-А класу НВК 141 «ОРТ» м. Києва і за сумісництвом я трохи плаваю. Розпочалося все з 3 років, мама віддала мене на плавання з метою оздоровлення, так усе і почалось. До 7 років я плавав просто заради задоволення, але у 2 класі почав займатися цим серйозно. Щодо навчання та спорту — це було нелегко. З першого по 9 клас усе було начебто добре, я непогано вчився і також поєднував щоденні тренування. Але чим ближче було ЗНО, тим більшою проблемою ставав спорт, адже забирав він дуже велику кількість часу. Немало нервів я, а тим більш мій класний керівник, якому я дуже сильно вдячний, втратили за період 11 класу. Але все більш-менш вдалося і залишилось лише ЗНО. Поки що, я не збираюсь закінчувати з плаванням, хоча іноді такі думки проблискували. А щодо навчального закладу до якого я хочу потрапити — чесно кажучи, я не знаю. Я планую обрати де буду навчатися, вже після результатів ЗНО, а поки що зосередитись на іспитах.

Олександр Волінський, американський футбол (команда — срібний чемпіон Європи 2021), програміст-фрілансер.
Польща, нагорода «Найкращий гравець (MVP)». Ця гра була фінальною та наша команда показала неймовірний результат, тоді ми виграли чемпіонат Польщі та зайняли перше місце. Золота медаль за перше місце, на чемпіонаті Європи 2018.

Мене звати Олександр, я навчався в 11-А класі НВК №141”ОРТ” м. Києва. Ще з дитинства я захоплювався американським футболом, саме тому я обрав цей спорт для себе. Я граю за команду "Молотобійці", за цей час ми брали участь в багатьох українських та європейських змаганнях. Сьогодні ми є найкращою підлітковою командою в Україні, та також займаємо друге місто в Європі. Я займаюсь 6 років американським футболом та дуже радий цьому, тому що за цей час я встиг знайти багато нових друзів, з якими я кожен раз виходжу пліч-о-пліч на поле, також за ці роки я побував у багатьох європейських містах, де ми зіграли з багатьма командами.
Я обрав цей спорт тому, що він виховав в мені мужність та дисциплінованість. Поєднувати спорт та навчання завжди дуже складно тому — в тебе подвійна відповідальність, проте я дуже вдячний нашій школі та нашим вчителям що вони ставляться до цього с розумінням, тому особо проблем в мене не було.
У майбутньому я планую навчатись в Австрії, у Віденському Головному Університеті. Також, у Відні я планую продовжити свою кар’єру у спорті та грати за команду "Вікінги". Зараз я складаю іспити та готуюсь до переїзду.