Учні Технологічного ліцею «ОРТ» - учасники ХІ загальноміського конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті»

Учні Технологічного ліцею «ОРТ» -  учасники  ХІ загальноміського конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті»
31 березня 2014 р.
Команда Технологічного ліцею «ОРТ» м. Києва взяла участь у ХІ загальноміському конкурсі-фестивалі «Діалог держав: партнерство в освіті», приуроченому до 200-річчя від Дня народження Тараса Шевченка, який відбувся 20 березня 2014 року в приміщенні Київського Палацу дітей та юнацтва. Гасло цьогорічного фестивалю – «Шевченко генієм піднявся над світами». Команда ліцею представляла державу Ізраїль. Під час яскравого сценічного виступу ліцеїсти познайомили глядачів не тільки з культурою, історією та традиціями цієї казкової країни, але й з творчістю видатного поета та художника Т.Г.Шевченка.
Команду ліцею було нагороджено Дипломом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за перемогу в номінації «Розкриття теми», Дипломом ІІІ ступеня Київського міжнародного університету за участь у міському фестивалі «Діалог держав: партнерство в освіті» та сертифікатами на відвідування боулінг-клубу «Большевик».