Технологічний ліцей «ОРТ» м. Києва» - за світ без війни!

Технологічний ліцей «ОРТ» м. Києва» -  за світ без війни!
26 квітня 2015 р.

23 квітня 2015 року учні та вчителі Технологічного ліцею «ОРТ» м. Києва (асоційованої школи ЮНЕСКО) взяли участь у краєзнавчій конференції «Молодь України за світ без війни», яка відбулася з нагоди 70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі в меморіальному комплексі «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років».

Під час конференції учениця 11-А класу Технологічного ліцею «ОРТ» м. Києва Ворон Олександра представила історію однієї сімї, в якій досліджено роль членів однієї родини у знищенні нацизму й наближенні Великої Перемоги.

За участь у конференції, проведення дослідницької роботи в рамках Всеукраїнської  історико-краєзнавчої  акції «А ми тую славу збережемо» Технологічний ліцей «ОРТ»  м. Києва було відзначено дипломом, а за підсумками конференції  ухвалено резолюцію.