шкільний стікерпак

3 квітня 2019 р.
Нещодавно наші одинадцятикласниці Еліна Пирогова та Софія Козелько створили серію кумедних малюнків, які згодом перетворилися на чудові наліпки. Все почалося з ідеї створити локальний стікерпак із зображеннями вчителів та доброзичливих жартів про них, проте дівчата все ж вирішили не гратися з вогнем: ще ненароком образять кого-небудь! Вчителі ж натури тендітні. Тож учениці у своїй творчості звернулися до абстрактних образів та історичних особистостей. Тут є й портрет Шевченка з рядками з його іконічного "Заповіту", й робот у кіпі, якого можна вважати своєрідним символом нашої школи, й розлючене обличчя вчительки, яка залякує учнів тим, що вони не здадуть ЗНО (до болю знайома ситуація!).
Нам сподобалось, що авторки не побоялися посміятися з певних шкільних явищ та створили яскраві та кумедні образи. Ми використали ці малюнки для створення шкільного стікерпаку. Ми хочемо, щоб наші учні знали, що завжди знайдуть підтримку та допомогу у втіленні своїх ідей в життя.
Що ж, тепер ті учні, які активно беруть участь у шкільному житті, гарно навчаються та перемагають у міжнародних змаганнях зможуть прикрасити кришку свого ноутбука або корпус смартфона оригінальними та неповторними стікерами. Тож не лінуйтесь, окрім нового й цікавого досвіду, ви зможете отримати ще й приємний бонус у вигляді чудового стікерпаку.
#наші_учні_найкращі
#закодуйся_на_успіх