ROBOTRAFFIC 2015 в Ізраїлі

12 березня 2015 р.
Команда Технологічного ліцею "ОРТ" м. Києва здобула ПЕРШЕ місце за підсумками змагань у молодшій лізі! Вітаємо переможців - учнів 8 - А класу Атаманчука Владислава та Діхтяра Артема, а також керівника команди Дзюбу Сергія Миколайовича. Окрема вдячність батькам переможців. Ми віримо в вас і сподіваємось, що ця перемога є лише тільки початком подальших успіхів!!!

Перемоги продовжуються...
За підсумками змагань старшої ліги команда Технологічного ліцею "ОРТ" м. Києва посіла ПЕРШЕ та ТРЕТЄ місця в двох номінаціях. Наші вітання ученицям 10 -А класу Драгомирецькій Вероніці, Красновій Олені та їхнім батькам! Безмежна вдячність та вітання керівникові команди Дзюбі Сергію Миколойовичу!
Молодці! Так тримати! Ми пишаємося вами!!!

Технологічний ліцей "ОРТ" м. Києва вітає переможців міжнародних змагань ROBOTRAFFIC 2015 в Ізраїлі, який завершився сьогодні! Ми пишаємося вами та бажаємо подальших перемог!