Наші досягнення

Сторінки:
Участь учнів Технологічного ліцею «ОРТ» в олімпіаді
Участь учнів Технологічного ліцею «ОРТ» в олімпіаді 31 січня 2015 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. 
23 лютого 2015 р.
Детальніше
Cisco Технологічного ліцею
Cisco Технологічного ліцею Cisco Технологічного ліцею "ОРТ " м.Києва 
3 лютого 2015 р.
Детальніше
Вчителі Технологічного ліцею «ОРТ» м. Києва: крок у майбутнє
Вчителі Технологічного ліцею «ОРТ» м. Києва: крок у майбутнє У той час, коли учні Технологічного ліцею «ОРТ» м. Києва демонструють свої знання на предметних олімпіадах, вчителі ліцею
10 грудня 2014 р.
Детальніше
Технологічний ліцей
Технологічний ліцей "ОРТ" м. Києва на міжнародних змагань «Роботрафік» Група учнів Технологічного ліцею "ОРТ" м. Києва, здобувши перемоги в чотирьох номінаціях, повернулася з міжнародних змагань  «Роботрафік»
31 березня 2014 р.
Детальніше
Учні Технологічного ліцею «ОРТ» -  учасники  ХІ загальноміського конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті»
Учні Технологічного ліцею «ОРТ» - учасники ХІ загальноміського конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті»
Команда Технологічного ліцею «ОРТ» м. Києва взяла участь у ХІ загальноміському конкурсі-фестивалі «Діалог держав: партнерство в освіті», приуроченому до 200-річчя від Дня народження Тараса Шевченка
31 березня 2014 р.
Детальніше
Олімпіада з комп'ютерної анімації
Олімпіада з комп'ютерної анімації Вітаємо учнів Технологічного ліцею "ОРТ" м.Києва з перемогою у другому(районному) етапі олімпіади з комп'ютерної анімації, яка пройшла 25 січня 2014 року!

28 січня 2014 р.
Детальніше
Олімпіада з комп'ютерної графіки
Олімпіада з комп'ютерної графіки Вітаємо учнів Технологічного ліцею "ОРТ" м.Києва з перемогою у другому(районному) етапі олімпіади з комп'ютерної графіки, який відбувся 18 січня 2014 року.
24 січня 2014 р.
Детальніше
Олімпіада з веб-дизайну
Олімпіада з веб-дизайну Команда Технологічного ліцею "ОРТ" отримала 20 призових місць на другому районному етапі олімпіади з веб-дизайну, який відбувся 21 грудня 2013 року.
24 січня 2014 р.
Детальніше
Перший раз в PR-клас
Перший раз в PR-клас Вітаємо учнів Технологічного ліцею "ОРТ", які брали участь та посіли почесні місця у конкурсі, який проводив Київський університет імені Бориса Грінченка, під гаслом "Перший раз в PR-клас"!
Бажаємо не зупинятися на досягнутому, мати натхнення творити і бути творцями, залишатися креативними і творчими!


24 січня 2014 р.
Детальніше
Олімпіада з офісних технологій
Олімпіада з офісних технологій Вітаємо учнів Технологічного ліцею "ОРТ" м.Києва з перемогою у другому(районному) етапі олімпіади з офісних технологій, який відбувся 7 грудня 2013 року.

24 січня 2014 р.
Детальніше
Сторінки: