Наші досягнення

Сторінки:
Результати міжнародного природознавчого конкурсу
Результати міжнародного природознавчого конкурсу "Колосок" 24 учні НВК №141 «ОРТ» м.Києва (2 -10 класи) стали переможцями міжнародного природознавчого конкурсу «Колосок». Це перемога не лише учнів, а й їх вчителів! Висловлюємо подяку всім учасникам, вчителям та консультантам. Усі діти отримали сертифікати та подарунки!
6 березня 2017 р.
Детальніше
 3 місце в міському конкурсі захисту робіт МАН
3 місце в міському конкурсі захисту робіт МАН Вітаємо ученицю 8-a класу НВК №141"ОРТ" м.Києва Глухову Єву, що посіла 3 місце в міському конкурсі захисту робіт МАН, відділення історії, секція ''етнологія''. Тема роботи: '' Традиційне весілля Гуцульщини: предвесільний цикл обрядів'', педагогічний керівник - Симоненко Світлана Олександрівна. Детальніше про роботу за посиланням 

2 березня 2017 р.
Детальніше
 місце в міському конкурсі захисту робіт МАН
місце в міському конкурсі захисту робіт МАН Вітаємо ученицю 10-б класу нашого НВК Журавську Ірину, що посіла 3 місце в міському конкурсі захисту робіт МАН, відділення історії, секція ''Історичне краєзнавство''. Тема роботи: '' Звичайне життя незвичайної дівчини - героя України Тетяни Маркус'', педагогічний керівник - Фрідман Ірина Леонідівна. Подальших успіхів та наснаги!

1 березня 2017 р.
Детальніше
Вітаємо команду НВК №141 "ОРТ" м.Києва з перемогою. Цибань Вадим Ігорович, Ткаченко Тетяна Вячеславівна, Хількевич Софія Євгенівна, Єневич Марина Олегівна, Радченко Дарина Євгеніївна та керівник команди: вчитель фізичного виховання Акулова О.П., ми пишаємось вами!


23 лютого 2017 р.
Детальніше
премія World ORT Excellence Award
премія World ORT Excellence Award Щиро вітаємо Сергія Дзюбу з отриманням престижної нагороди Всесвітнього ОРТ!!!


23 лютого 2017 р.
Детальніше
Наші вчителі найкращі
Наші вчителі найкращі
Щиро вітаємо заступника директора НВК №141 "ОРТ" м.Києва Дзюбу Сергія Миколайовича з перемогою в міжнародному конкурсі на отримання премії Всесвітнього ОРТ в країнах СНД та Балтії за 2015/2016 навчальний рік в номінації "Викладання технології та ІКТ". Бажаємо завзяття, енергії та натхнення у втіленні у життя всіх задумів! Вперед до нових звершень та перемог!4 листопада 2016 р.
Детальніше
Проект. Біологія. 5 класи
Проект. Біологія. 5 класи
Знайомтесь: наші юні дослідники природи п'ятикласники. Перша чверть ще не закінчилася, а вони вже виростили квасолю та гречку. Все по науці, навіть спостереження занотовані. А яка радість спостерігати за рослинкою, що розвивається, практично, на очах  і залежить від твоєї уваги та турботи! Запамятайте ці обличчя, можливо, ви дивитесь на майбутних вчених- біотехнологів, що врятують нашу планету та людську расу від загибелі! Успіхів їм у навчанні! #творимо_нову_українську_школу_разом #nvk141ort

19 жовтня 2016 р.
Детальніше
Учні НВК №141  у фіналі Районного конкурсу патріотичної пісні
Учні НВК №141 у фіналі Районного конкурсу патріотичної пісні Учні НВК №141 "ОРТ" м.Києва у фіналі Районного конкурсу патріотичної пісні. Дякуємо за чудовий виступ! Пишаємося та вами!!! Вітаємо!!! Наші учні найкращі!!! відео виступу

18 жовтня 2016 р.
Детальніше
Юні винахідники НВК№141
Юні винахідники НВК№141 "ОРТ" м.Києва Вітаємо лауреата конкурсу ORTSTEAM "Острів винахідників"! Ми розпитали про участь в конкурсі Єрьоміна Костянтина та його маму Ольгу.
23 вересня 2016 р.
Детальніше
Сторінки: