Наші досягнення

Сторінки:
Вітаємо переможців змагань з баскетболу!
Вітаємо переможців змагань з баскетболу! 25. 10. 17 у 272 ліцеї проходили Районні змагання КШБЛ з баскетболу 3×3 2017-2018 Дніпровського району м. Києва. 16 команд представляли свої школи, запекло змагаючись за свою перемогу. Збірну НВК №141 «ОРТ» , на чолі з тренером Акуловою Оленою Павлівною, представляли: Тюпа Константин - капітан (11-Б) Лейченко Валентин(11-А) Безсмертний Артем(11-А) Амелькович Андрій(8-А) Вигравши сильних суперників з рахунком 15:16, команда вийшла на міський етап змагань. «Мені неймовірно сподобалось те, як проводився турнір,- розповідає однин з учасників,- організація була на високому рівні, приємна атмосфера та взаємодопомога сприяли гарному результату.» Вітаємо переможців! #нашіучнінайкращі #гордістьНВК141ОРТ
27 жовтня 2017 р.
Детальніше
Як же народжуються чемпіони?
Як же народжуються чемпіони?

Ми розпочинаємо цикл розповідей про обдарованих учнів, що навчаються в НВК №141 «ОРТ» м.Києва. Перша розповідь про спортсмена з 10-В класу, Прянішнікова Богдана, що здобув титул чемпіона світу з веслування.

17 жовтня 2017 р.
Детальніше
Перемога у відео-конкурсі від Сentropa
Перемога у відео-конкурсі від Сentropa Щиро вітаємо учнів НВК 141 ОРТ з перемогою у відео-конкурсі для шкіл із вивченням єврейської освітньої компоненти  в Європі, Америці та Ізраїлі від міжнародної організації Centropa. 
1 вересня 2017 р.
Детальніше
"Київський вальс - 2017" Витончені, неймовірно гарні та талановиті - майбутні випускники НВК № 141 "ОРТ"! Вітаємо володарів ІІ місця районного етапу міського конкурсу "Київський вальс - 2017".
17 травня 2017 р.
Детальніше
Вітаємо учасників та переможців шахового турніру
Вітаємо учасників та переможців шахового турніру Вітаємо учасників та переможців шахового турніру! Молодці! Бажаємо нових перемог!
5 квітня 2017 р.
Детальніше
Підростають молоді інженери!
Підростають молоді інженери!
 На фестивалі «ROBOfirst – більше, ніж роботи» в номінації «FIRST LEGO League Junior» команда НВК №141 «ОРТ» м.Києва «Турбо мурахи» продемонструвала свої найкращі якості, тому отримала нагороди. Журі вразили моторизовані моделі тварин, що спроектували учні 2А класу Мартиненко Федір, Єрьомін Костянтин та першокласники Рибась Поліна, Матвєєва Марія, Пурдес Платон, Алексєєв Єгор. Юні робототехніки були відзначені в номінації «Допитливий розум» та спеціальним призом за взаємодію з іншими командами.
 
15 березня 2017 р.
Детальніше
Результати міжнародного природознавчого конкурсу
Результати міжнародного природознавчого конкурсу "Колосок" 24 учні НВК №141 «ОРТ» м.Києва (2 -10 класи) стали переможцями міжнародного природознавчого конкурсу «Колосок». Це перемога не лише учнів, а й їх вчителів! Висловлюємо подяку всім учасникам, вчителям та консультантам. Усі діти отримали сертифікати та подарунки!
6 березня 2017 р.
Детальніше
 3 місце в міському конкурсі захисту робіт МАН
3 місце в міському конкурсі захисту робіт МАН Вітаємо ученицю 8-a класу НВК №141"ОРТ" м.Києва Глухову Єву, що посіла 3 місце в міському конкурсі захисту робіт МАН, відділення історії, секція ''етнологія''. Тема роботи: '' Традиційне весілля Гуцульщини: предвесільний цикл обрядів'', педагогічний керівник - Симоненко Світлана Олександрівна. Детальніше про роботу за посиланням 

2 березня 2017 р.
Детальніше
 місце в міському конкурсі захисту робіт МАН
місце в міському конкурсі захисту робіт МАН Вітаємо ученицю 10-б класу нашого НВК Журавську Ірину, що посіла 3 місце в міському конкурсі захисту робіт МАН, відділення історії, секція ''Історичне краєзнавство''. Тема роботи: '' Звичайне життя незвичайної дівчини - героя України Тетяни Маркус'', педагогічний керівник - Фрідман Ірина Леонідівна. Подальших успіхів та наснаги!

1 березня 2017 р.
Детальніше
Вітаємо команду НВК №141 "ОРТ" м.Києва з перемогою. Цибань Вадим Ігорович, Ткаченко Тетяна Вячеславівна, Хількевич Софія Євгенівна, Єневич Марина Олегівна, Радченко Дарина Євгеніївна та керівник команди: вчитель фізичного виховання Акулова О.П., ми пишаємось вами!


23 лютого 2017 р.
Детальніше
Сторінки: