Наші досягнення

Сторінки:
Перемога у відео-конкурсі від Сentropa
Перемога у відео-конкурсі від Сentropa Щиро вітаємо учнів НВК 141 ОРТ з перемогою у відео-конкурсі для шкіл із вивченням єврейської освітньої компоненти  в Європі, Америці та Ізраїлі від міжнародної організації Centropa. 
1 вересня 2017 р.
Детальніше
"Київський вальс - 2017" Витончені, неймовірно гарні та талановиті - майбутні випускники НВК № 141 "ОРТ"! Вітаємо володарів ІІ місця районного етапу міського конкурсу "Київський вальс - 2017".
17 травня 2017 р.
Детальніше
Вітаємо учасників та переможців шахового турніру
Вітаємо учасників та переможців шахового турніру Вітаємо учасників та переможців шахового турніру! Молодці! Бажаємо нових перемог!
5 квітня 2017 р.
Детальніше
Підростають молоді інженери!
Підростають молоді інженери!
 На фестивалі «ROBOfirst – більше, ніж роботи» в номінації «FIRST LEGO League Junior» команда НВК №141 «ОРТ» м.Києва «Турбо мурахи» продемонструвала свої найкращі якості, тому отримала нагороди. Журі вразили моторизовані моделі тварин, що спроектували учні 2А класу Мартиненко Федір, Єрьомін Костянтин та першокласники Рибась Поліна, Матвєєва Марія, Пурдес Платон, Алексєєв Єгор. Юні робототехніки були відзначені в номінації «Допитливий розум» та спеціальним призом за взаємодію з іншими командами.
 
15 березня 2017 р.
Детальніше
Результати міжнародного природознавчого конкурсу
Результати міжнародного природознавчого конкурсу "Колосок" 24 учні НВК №141 «ОРТ» м.Києва (2 -10 класи) стали переможцями міжнародного природознавчого конкурсу «Колосок». Це перемога не лише учнів, а й їх вчителів! Висловлюємо подяку всім учасникам, вчителям та консультантам. Усі діти отримали сертифікати та подарунки!
6 березня 2017 р.
Детальніше
 3 місце в міському конкурсі захисту робіт МАН
3 місце в міському конкурсі захисту робіт МАН Вітаємо ученицю 8-a класу НВК №141"ОРТ" м.Києва Глухову Єву, що посіла 3 місце в міському конкурсі захисту робіт МАН, відділення історії, секція ''етнологія''. Тема роботи: '' Традиційне весілля Гуцульщини: предвесільний цикл обрядів'', педагогічний керівник - Симоненко Світлана Олександрівна. Детальніше про роботу за посиланням 

2 березня 2017 р.
Детальніше
 місце в міському конкурсі захисту робіт МАН
місце в міському конкурсі захисту робіт МАН Вітаємо ученицю 10-б класу нашого НВК Журавську Ірину, що посіла 3 місце в міському конкурсі захисту робіт МАН, відділення історії, секція ''Історичне краєзнавство''. Тема роботи: '' Звичайне життя незвичайної дівчини - героя України Тетяни Маркус'', педагогічний керівник - Фрідман Ірина Леонідівна. Подальших успіхів та наснаги!

1 березня 2017 р.
Детальніше
Вітаємо команду НВК №141 "ОРТ" м.Києва з перемогою. Цибань Вадим Ігорович, Ткаченко Тетяна Вячеславівна, Хількевич Софія Євгенівна, Єневич Марина Олегівна, Радченко Дарина Євгеніївна та керівник команди: вчитель фізичного виховання Акулова О.П., ми пишаємось вами!


23 лютого 2017 р.
Детальніше
премія World ORT Excellence Award
премія World ORT Excellence Award Щиро вітаємо Сергія Дзюбу з отриманням престижної нагороди Всесвітнього ОРТ!!!


23 лютого 2017 р.
Детальніше
Наші вчителі найкращі
Наші вчителі найкращі
Щиро вітаємо заступника директора НВК №141 "ОРТ" м.Києва Дзюбу Сергія Миколайовича з перемогою в міжнародному конкурсі на отримання премії Всесвітнього ОРТ в країнах СНД та Балтії за 2015/2016 навчальний рік в номінації "Викладання технології та ІКТ". Бажаємо завзяття, енергії та натхнення у втіленні у життя всіх задумів! Вперед до нових звершень та перемог!4 листопада 2016 р.
Детальніше
Сторінки: