Оприлюднення інформації

Оприлюднення інформації
29 листопада 2017 р.

                                       Шановні відвідувачі сайту!

      На виконання статті 30 Закону України «Про освіту», наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) № 930 від 30.10.2017, з метою забезпечення прозорості та інформаційної відкритості НВК № 141 «ОРТ» м. Києва в розділі «Про нас» нашого сайту ми оприлюднили кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів; інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих в якості благодійної допомоги, із зазначенням їхньої вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

      Звертаємо Вашу увагу на те, що дана інформація є попередньою. Вона буде постійно оновлюватися в терміни, що передбачені чинним законодавством України.

       Уточнену інформацію про стан виконання бюджету в розрізі статей доходів і видатків за 2017 рік буде оприлюднено на нашому сайті не пізніше 1 березня 2018 року відповідно до Закону України «Про освіту» після надання її централізованою бухгалтерією управління освіти Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації.

     Щиро дякуємо за те, що Ви з нами!!!

    Сподіваємося, що будемо крокувати разом і надалі!!!

 

 

                                                  З повагою адміністрація НВК № 141 «ОРТ» м. Києва