Нові нагороди учнів НВК №141

23 вересня 2016 р.

Підсумки Міжнародного дня миру - Диплом за миротворчий проект юного посла миру Анни Мартищенко (11 В) та Сертифікат учасника громадського руху "Діти - посли миру" за активну і продуктивну роботу школярів НВК № 141 «ОРТ» м. Києва протягом року.
21 вересня 2016 року, у Міжнародний день миру, у Національному музеї історії України у Другій світовій війні відбувся ІІІ Конгрес юних посланців миру «Усім світом – за мир!». У Конгресі взяли участь 450 учасників. Це діти та педагоги з 25 шкіл міста Києва, які є учасниками громадського руху «Діти – посли миру», представники державних установ та громадських організацій, київські освітяни та гості.
Під час конгресу музею урочисто передали скатертину миру, яку дружньо створювали учасники Школи Миру. Завершенням Конгресу був миротворчий флеш-моб.

#nvk141ort #творимо_нову_школу_разом