Наші досягнення

Сторінки:
World ORT Excellence Award
World ORT Excellence Award

Вчора Алла Ворон було вручено нагороду "World ORT Excellence Award". Ми вітаємо нашу улюблену Ворон Аллу Анатолівну, заступника директора, викладача української мови та літератури з перемогою у номінації "Використання інформаційно-комунікаційних технологій в учбовому процесі"! Бажаємо натхнення! Пишаємося Вами!
#наші_вчителі_найкращі #гордість_нвк141орт
16 листопада 2018 р.
Детальніше
переможець
переможець

Сьогодні у нас чудова новина!
Напередодні Всесвітнього Дня Вчителя один із вчителів нашого НВК № 141 "ОРТ" м.Києва став переможцем "World ORT Excellence Award". Ми вітаємо нашу улюблену Ворон Аллу Анатолівну, викладача української мови та літератури з перемогою у номінації "Використання інформаційно-комунікаційних технологій в учбовому процесі"!
#наші_вчителі_найкращі #гордість_нвк141орт
5 жовтня 2018 р.
Детальніше
Всеукраїнський конкурс з англійської мови
Всеукраїнський конкурс з англійської мови Щиро вітаємо учнів, які взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «ГРИНВІЧ-2017»! 
14 травня 2018 р.
Детальніше
фіналістка міжнародної олімпіади з історії єврейського народу
фіналістка міжнародної олімпіади з історії єврейського народу Вітаємо ученицю 8б класу Шамич Марію, що ввішла в п'ятірку фіналістів міжнародної олімпіади з історії єврейського народу "70-річчя держави Ізраїль". В олімпіаді прийняло участь понад 300 учнів з 37 шкіл СНД та Балтії, 30 з яких приїхали до Ізраїлю, на третій етап олімпіади. Маша посіла 4 місце. Бажаємо подальших перемог! #наші_учні_найкращі#гордість_нвк141орт
4 травня 2018 р.
Детальніше
Фестиваль-нагородження «Крила натхнення» 2018
Фестиваль-нагородження «Крила натхнення» 2018 Учителі та учні НВК №141 "ОРТ" м.Києва - лауреати Церемонії нагородження«Крила натхнення» у Дніпровському районі. Пишаємось Вами! #Крила_натхнення #DniproOsvita #наші_учні_найкращі #гордість_нвк141орт
23 квітня 2018 р.
Детальніше
переможці фестивалю стартапів
переможці фестивалю стартапів "CLASS IDEЯ"

1 місце у номінації "Стартап для людини" отримав стартап "Атмосферний контроль" (Демянов Єгор)

Сертифікат на використання доповненої реальності на 3 місяці від компанії "Яскраво", сертифікат на 500 грн від компанії "Shamrok", сертифікат на екскурсію і безкоштовний день роботи в HUB 4.0, відзнаки від бізнес-інкубатору Sikorskii Challenge та бізнес-акселератору Bsharks - все це отримав стартап Інтерактивна гра "Хімічні елементи"! (Полотнюк Олександра, Кравчук Ольга, Атаманчук Владислав)

19 квітня 2018 р.
Детальніше
ІІ місце зайняте на  IV Всеукраїнській Олімпіаді з мови іврит та єврейської літератури
ІІ місце зайняте на IV Всеукраїнській Олімпіаді з мови іврит та єврейської літератури Вітаємо ученицю 10-Б класу НВК №141 «ОРТ» м.Києва Дар’ю Лихачову, за ІІ місце, зайняте на IV Всеукраїнській Олімпіаді з мови іврит та єврейської літератури.
2 квітня 2018 р.
Детальніше
Відбірковий турнір FIRST LEGO League 2017
Відбірковий турнір FIRST LEGO League 2017
17.12.2017 в Українському домі відбувся відбірковий турнір First lego legue 2017. 
В ньому брали участь 34 команди з усієї України, серед них 2 команди нашого НВК №141 "ОРТ " м.Києва 
26 грудня 2017 р.
Детальніше
 переможці (ІІ) районного етапу учнівської олімпіади з зарубіжної літератури
переможці (ІІ) районного етапу учнівської олімпіади з зарубіжної літератури Вітаємо переможців (ІІ) районного етапу учнівської олімпіади з зарубіжної літератури:
Єневич Марина 8-А
Світлана Чухліб 8-B
Яна Кулініч 10-Б
19 грудня 2017 р.
Детальніше
Переможиця ІІ районного етапу захисту дослідницьких робіт МАН
Переможиця ІІ районного етапу захисту дослідницьких робіт МАН Вітаємо переможицю ІІ районного етапу захисту дослідницьких робіт МАН (перше місце) ученицю 9-а класу Глухову Єву.

18 грудня 2017 р.
Детальніше
Сторінки: